alexandra

Jak teda poslat ofocenou obrazovku na odpovědi???

Je zajímavé,jak mi všichni radí,jak ofotit obrazovku,když píšu,že ofocenou ji mám dobře,že to vím,ale posílám to malé i když je to ofocené jako plocha.Ofotit se to dá i těma výstřižkama,ale jak to dát tady na odpovědi,aby to bylo tak velké,jak jsem to ofotila.I ten prográmek screenshoter je super,ale jak to poslat nejlépe na odpovědi?
Doplňuji:
No já to právě zkoušela přes to Nadapeny a i když jsem ofotila celou obrazovku,tak se mi to poslalo strašně malé,tak jsem chtěla vědět,co dělám špatně.Myslela jsem si,že se ptám srozumitelně,ale každý mi odpovídá pořád jak to ofotit,a poslat,ale já už to poslala,a bylo to malé.Tak nic,časem na to přijdu i sama.tak děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Na Odpovědi není možné poslat obrázek, můžete poslat jen adresu, na které je obrázek uložený na některém veřejně dostupném úložišti. Před odesláním si můžete velikost ověřit otevřením odkazu. Stejně se bude zobrazovat ostatním. Velikost můžete změnit jak v Malování, tak na tady používaném nadapenny. Je tam roletka rozlišení.

Další odpovědi
barnajka

Při nahrávání obrázku na www.nadapenny.com vyberte v sekci Resize větší rozlišení, třeba těch 17 palců (1024×768), dejte „Start uploading“ a pak vyberte odkaz nazvaný „Image Direct link“ (druhý odshora). Odkaz zkopírujte a vložte na Odpovědích.

A příště bychom prosili trochu vlídnější tón – každý se vám tu snaží pomoct, co jenom umí a dokáže. Když se vám to nelíbí, zavolejte si servisního technika.
Jenže tomu byste musela platit, co? :P
A taky ječet na sebe asi nenechá :D

AnnMary

Vlož to do MALOVÁNÍ a ulož si to na plochu jako obrázek, ten pak kdekoliv nahraj na web a zkopíruj odkaz:))

alexandra

Děkuji Hladovi,který jediný pochopil,na co se ptám.

alexandra

Pro Barnajku: Nevím,kde jsi přišla na nevlídný ton,já nevěděla že i přes počítač slyšíš někoho ječet.Ale když se budeš ptát pořád dokola,na jedno a to samé a každý bude odpovídat něco jiného,tak nevím,jak už to mám napsat.Já než někomu odpovím na otázku,tak si ji pořádně přečtu a neodpovídám na něco,co není třeba.

barnajka

Hlada vám to popsal pěkně, ale moc nechápu, co ohledně toho zvětšování obrázku řekl jinak než já – zvětšení na Nadapenny se totiž provádí přes tu nabídku Resize, jak jsem vám radila i já. Takže Hlada zřejmě nebyl jediný, kdo vás pochopil.

Co se toho ječení týče – někdy uši nejsou potřeba, aby člověk slyšel.. :) Pozorně sleduju celou vaši dnešní otázkovou smršť a docela by mě zajímalo, jak by se VÁM líbilo, kdyby s váma druzí komunikovali stylem, jakým jste komunikovala vy. Měla jste evidentně dojem, že jsme tu banda tupců, co nedovede chápat to, co nám vy vysvětlujete. Ono je ale třeba si uvědomit, že chyba může být jak na straně přijímače, tak i vysílače. Měla byste být ráda, že jsou tu tak ochotní lidi, co se vám snaží nezištně pomoct. Na dálku se radí špatně, s tím tu musíte počítat. Stejně jako třeba počítat s tím, že Odpovědi nejsou oficiální fundovaná poradna, sestávající z kompetentních odborníků. Můžou se mýlit, můžou si nevědět rady. Jestli chcete mít řešení vašeho problému zaručeně jistý, svěřte se do rukou odborníkům. Pokud jdete sem, víc pokory, úcty a vděku by možná propříště nebylo na škodu. Pěkný večer

iceT

Hezky řečeno,Barnajko 🙂

anonym

http://img.na­dapenny.com/t20/103­53/nadap024555199­930237.jpgja to jenom zkousim podke navodu a vyslo to?

anonym

nevyšlo!