smoulinkaq

Jak tadý dosahnu nejvic bodu? dik

Nejlepší odpověď
badisko

No otazka je k cemu ti budou ?…Ale z5 k otazce musis byt aktivni a spravne odpovidat na otazky …tedy tve odpovedi k necemu musi byt …dale musis byt neustale mila na vsechny uzivatele (treba jako ja )..oplivat vtipem ( treba jako ja ) psat bez chyb (uplne jako ja)…a kseftovat s body jako to delaji nekteri uzivatele…ksef­tovani se rozumi to ..ze si zde vyhlidnes nebo povolas cvicenou opicku co te bude neustale bodovat…no a nebo je zde moznost ze budes vkladat smyslupne a zajimave otazky ktere tady jese nebyly…

Další odpovědi
skrz

Asi ses doposavad nekoukla v nápověvě na bodování – máš to v odkazu.
Jinak asi těžko tím, že furt vkládáš samé hloupoučké otázky a přitom jsi ještě ani jednou neodpověděla.
Najdi si svoji rubriku, kde jsi dobrá a po pár měsících chytrých odpovědí se ti mohou nastřádat.
Jinak je taky bod za denní přístup, což jsou snadné počty – bronz za 1000 dní.
Doplňuji:
Hele a tobě nefunguje nový našeptávač anebo jej jen ignoruješ?
Mně tam naskočilo skoro 4 stovky odezev na shodné téma, tam se dočteš ještě víc, než jsi sama původně zamýšlela, podívej se do odkazu:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nejv%C3%AD­c%20bod%C5%AF

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

anonym

když budeš odpovídat na otázky, nebo dávat otázky, ale když je budeš dávat, buď si jista, že tě svými odpověďmi hodně lidí spíš ztrapní, budou ti psát hlavně o tom, že si to máš najít sama a že jsi intelektuálně velmi pozadu, což je sice urážlivé a v pravidlech stojí, že se to nedělá, ale asi jak kdo, nebo ti odpoví rádoby vtipně, nebo odpoví otázkou, to jak jsem psala, že se tě budou ptát, proč si to nenajdeš sama, takže s tím počítej 😁

uccello

O body tady nejde, tedy alespoň několika málo lidem. Jde tu jen o to správně odpovědět a co nejvíce pomoci tazateli.