Jak synchronizovat záložky?

Mám dva počítače. Na jednom používám Opera a Chrome, na druhém (pracovním) taky. Mezi instalacemi Opery se záložky synchronizují i mezi Chrome. Ale jde nějak synchronizovat Chrome s Operou a naopak?

Odpovědi
kazisvět

Podle mně synchronizace záložek mezi prohlížeči nelze. Před delším časem jsem takové řešení také hledal.
Osobně doporučuji „zapomenout“ na ukládání záložek do prohlížeče, ale používat pro ukládání záložek v prohlížeči toolbar (v češtině se používá slovo lišta). Já už delší dobu používám pro záložky Google Toolbar a jsem 100% spokojený.

Zdroj: www.google.com/in­tl/cs/toolbar/ff/in­dex.html