kikinka2210

jak sundat barvu na vlasy?

jak sundat barvu na vlasy z pokožky ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

to jde velmi špatně ve vlasaté části hlavy,ale šamponem ji vymyješ

pokud sis umazala ruce či čelo apod…tak hodně mýdlem či solvinou ,

vždy je dobré pro podruhé pracovat v rukavicích a části okolo vlasů …čelo a u uší si natřít krémem , to potom snadno setřeš…

Další odpovědi
Mersmerize

Mě se skvěle odsvědčil hydratační krém nebo pleťové mléko + nanést na odličovací tamponky, nechat chvilku přiložené a potom umýt. Záleží ale také na tom, jaká je to barva – hnědá jde dolů o moc lépe, než třeba taková černá, tu jsem z pokožky dostávala pár dní