Kilián

Jak stíhat přednášky a cvičení na TUL (Technické univerzitě v Liberci)?

Když mi jedna přednáška končí v budově G ve Studenstké ul. a za 15 minut začíná další přednáška v budově H ve Voroněžské ul., jak se to dá stíhat? Děkuji.

Odpovědi
quentos

1,1 km – vzdálenost mezi těmito ulicemi podle Map.cz – se dá svižným krokem za tu dobu ujít (případně zmizet z přednášky o pět minut dřív), ale příjemnější varianta je zjistit si spoje MHD – to bych se divil, že by tam nic nejelo… dají se najít na www.idos.cz, tramvají č. 3 jste tam za tři minuty, autobusem č. 19 za pět.

Zdroj: http://jizdni­rady.idnes.cz/li­berec/spojeni/

jinsun

budeš muset hodně rychle běžet nebo mít kliku na mhd, ale neboj, dá se to ;)

kubik!

Řešila jsem podobný problém na zču… Taky mi to přišlo nemožné, a myslím, že tam to snad vycházelo jen na deset minut… Dalo se to zvládnout MHD… A hlavně, pokud se jednalo o dvouhodinovky (skoro pokaždé), tak se nedělala pauza, ale každý si odskočil kdy potřeboval, bez rušení ostatních… Takže rázem bylo na cestování času mnohem víc…

da ny

Zkusit lépe zvolit a načasovat při přihlašování předmětů.
Jít na ty povinné v daném semestru a ostatní zvolit tak, aby navazovaly dle tvé představy. Někdy mívají přednášející více termínů, posunout na letní semestr či další ročník – pokud je to možné.
Jinak už jen vrtulku a svižný krok či sprint 😁