Hanula01

jak stavět na pozemku,když je na něm hygienické pásmo?

potřebovala bych poradit. V rodině máme zakoupený pozemek,jako stavební pozemek. Bohužel je v blízkosti ale prasečák,takže je na něm hygienické pasmo,tudíž se nemůže stavět. Prasečák je už ale cca 5 roků zrušen. Rodina by chtěla na pozemku stavět. co ted? kde všude to budu muset oběhat? na katastru nám bylo řečeno,že pozemek je veden jako stavební tudíž se může stavět. ale když by jsme šli pro povolení,tak nám ho nedají kvůli pásmu..děkuju za rady- píšu to tak,jak to mi to bylo řečeno.

Nejlepší odpověď
brillant

Nevím jestli to pomůže. http://www.ns­soud.cz/Pasmo-hygienicke-ochrany-kolem-farem-musi-vychazet-z-aktualniho-stavu-chovu-zvirat/art/724

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=hy­gienick%C3%A9+p%C3­%A1smo+stavba&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Další odpovědi
cukrar

Jednat s úřady o zrušení, či zmenšení hygienického pásma.
Páč neznamení, že když je teď zrušen chov, že tam nemůže být zítra…