Avatar uživatele
anonym

Jak starý by měl být prezident republiky?

Statistiky globálně ukazují že jsou prezidenti velmi staří a to je podle mě velikou chybou podívejme se na testy člověka ve sportu a zde nejsou staří sportovci ve sportu je ideální věk mezi 18–25 lety proč by to samé nemohlo platit i v politice?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kohut57 před 4322 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

51-60

vek podľa mňa nie je to hlavné kritérium.
Prezident nemusí byť fyzický zdatný, dôležitejším predpokladom je povaha, rozum, vzdelanie, skúsenosť, spoločenské uznanie a rešpekt.
A to sú veci, ktoré človek nadobúda iba vekom.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

51-60

Tak to není dobrá myšlenka. Věk většinou zaručuje rozvážnost a zkušenosti.
Hlavně ta rozvážnost je na takovýchto funkcích třeba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ar

41-50

GVKB Píšeš hlouposti. Věk sportovců je dán maximální výkoností těla a ne rozumu. U politika to má být přesně naopak. Pokud bych vycházel z tvé „logiky“ tak by mohl být prezident(ka) dítě, protože třeba taková dnešní gimnastika je pomalu „dětský“ sport. Tam už jsou v 18 „staří“.
Tabulku jsem vyplnil jen proto aby mě to pustilo dál. Tak jak je nesmyslná úvaha o věku politků spojená se sportem, je stejně nesmyslný věková tabulka. Já si klidně dovedu představit prezidenta 40 stejně tak jako 80. Je to jen a jen o používání mozku a využívání jeho kapacity.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

51-60

Doplňuji:
Hlavní je celková osobnost kandidáta. Ale je to velmi vysoká funkce a jsou důležité i životní zkušenosti. Pod bych 50 nešel 🙂

Upravil/a: david22

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

51-60

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

41-50

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

51-60

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

61-70

Doplňuji:
Třeba Valtr Komárek, je mu 82 let, je moudrý . Ten tu měl být od začátku místo Klause, jak předseda vlády, tak prezident. Byli bychom úplně někde jinde. Dnes třeba Bělohradský, nebo když už žid, tak Zdenek Svěrák. Je mu 76 a zvládl by i prezidenta Evropy. Mladí jsou vesměs karieristé .

Upravil/a: Kohut57

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

31-40

Doplňuji:
Mohl by být mladší

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek