Jak staré záznamy se ještě uchovávají u městských kamer v paměti, než je vymažou?

Předpokládám, že třeba včerejší a předvčerejší záznam je běžně k dispozici, ale to co třeba něco týden zpět či déle? Co když mají najednou požadavek od policie kvůli nějakému zločinu o poskytnutí záznamu té a té městské kamery např. 9 dní zpětně?

Odpovědi
gecco

Nelze obecně odpovědět – součástí každého povolení k provozování kamerového systému je i údaj o době uchovávání záznamu, každé takové povolení schvaluje ÚOOÚ individuálně.
Např. kamerový systém Prahy (povolení pro MHMP) uchovává záznamy max. 30 dnů.
😉