zdeny

Jak staré otázky zde čtete?

Nejlepší odpověď
annas

Za 24 hodin – se zpožděním, protože večer na poočítač nechodím.

Další odpovědi
dědapetr

Jak kdy,od jednoho až do dvou dnů.

rtepp

Dnešní a včerejší.

arygnoc

ty, co jsem necetl, tedy max. 10 hod. staré.
ale některé jsou už uzamčené, což mně dost někdy štve.

hanulka11

průběžně se stíhám zde pohybovat, někdy shlédnu i dva dny staré

Ella

nejvic pet stranek zpatky – pak narazim vetsinou na ty co uz jsem cetla :D

anonym

Obvykle 1–2 dny, ale občas zabrousím i do delší minulosti, především díky liště u některých, již opakovaně pokládaných otázek nebo specifické problematiky, kde je užitečné se podívat na řešení.

johana 56

Poslední dobou i 3–4 dny zpátky,příčinou jsou zdravotní problémy.