vivatis2

Jak staré je vaše auto?

Nejlepší odpověď
anonym

nemám auto

Další odpovědi
Deli

pět roků

Pět, ale mám ho teprve rok, jsem druhá majitelka.
Pak taky máme jednu krásnou bílou spolehlivou Felicii, pouhých 16 let starou, nemáte někdo zájem? 🙂
(Myslím to vážně, o prázdninách ji budeme prodávat, STK má, jezdí.)

dudu

tři roky

quentos

nemám auto

dědapetr

sedm roků

Berušinka

nemám auto

Bohužel nemám autíčko – od konce června si začínám dělat řidičák (jak možná víte z mých dotazů) a chtěla bych si pořídit Felicii – ale tak kolem 10 000,– =D Jsem student víc nemám =D

anonym

jeden rok

2 roky. Ale protoze tady 2 roky nejsou , a my holky si rady ubirame , tak jsem dala 1. 🙂

  • iv-

filva

nemám auto

jendahun

sedm roků

Jsem milovníkem „retro“ z nouze.Jedno auto – 35,druhé – 17.Drží stále pohromadě a dokonce jezdí.Protože to nejsou škodovky.