Liliana Steh

Jak stahovat z rutube.ru?

ahoj lidi chci se zeptat neznate nejaky program at uz s nutnosti stazeni ci on-line pres ktery by se dalo stahnout video z rutube.ru? Je to mnohem lepsi nez youtube az na tu rustinu. nevite nekdo?
Dikes Lili

Nejlepší odpověď
badisko

Tak jsem to vyzkousel …jde to pomoci JDownloaderu (verze 2)…zde ke stazeni http://jdownlo­ader.org/downlo­ad/offline … pouze stahnes JDownloader … nainstalujes pokud mas eset tak si chvili vypni antivir nohl by si myslet ze je to virus !!! nebo nechtena aplikace a blokoval by ji …
Po instalaci jen spust pozadovane video a skopiruj odkaz v adresnim radku …n se sam prida do stahovani …pak das stahnout …
Jo a jeste videa budou mit rusky nazev coz je trochu pruser …ale neni treba zmatkovat …kdyz kliknes na pozadovane video vne JDownloaderu .. a das vlastnosti tak si video muzes pred stazenim klidne prejmenovat …

mariohlas

Pokud nějaké video na rutube.ru otevřeš v prohlížeči Firefox (a máš v něm addon [doplněk] NetVideoHunter), tak rychle a snadno pomocí toho addonu. Jediná piha na kráse je to, že si musíš zapsat název toho videa (po stažení bude název videa pravděpodobně jiný ⇒ budeš muset přejmenovat).