Jak stahovat hry do samsungu 5230?

Ahoj lidi jak mam stahovat hry do sams.5230 kdyz nejakou hru stahnu tak mi to pri spusteni napise nepodporovaoy typ souboru diky za odpovedi

Odpovědi
jakube33

To je lehky do google zadej třeba:soviet spy 240×320 download
Akorát místo toho 240×320 musis napsat rozmery svého displeje a soviet spy je hra takže místo toho jenom napíšeš jmeno hry kterou chceš.