Rocker

Jak stahovat filmy?

Když si stáhnu film na flashku,má v TV nahoře a dole černý pruh,což podle návodu TV nesmí být kvůli vypálení obrazu.Při sledování televizního vysílání jde poměr obrazu upravit,ale při přehrávání z flashky to nejde.
Doplňuji:
Právě že mám plazmovku.Je mi divný,že je širokoúhlá a stejně tam jsou ještě pruhy.Obraz roztáhnout umím,ale nejde to při přehrávání z externího zdroje.

Nejlepší odpověď
Bedy

Většina televizí umí obraz roztáhnout na celou obrazovku. Na ovladači je to tlačítko s ikonkou obrazovky a v ní je směrová růžice.

Filmy stahujte normálně ve formátu 4:3, protože Vy se snažíte přehrát film ve formátu 16:9 na obrazovce 4:3.
Pokud by ty pruhy byly naleo a napravo, tak by to bylo naopak – snažíte se přehrát film ve formátu 4:3 na obrazovce 16:9.

P.S.: Pokud to nemáte plazmovku, neřešil bych to.

Další odpovědi
Braník

filmy nebo domácí videa by měla být v širokoůhlém formátu 16:9 pak by se ten pruh zobrazovat neměl,
tak zkoukni formát tvého filmu,popř.jsou tutoriály na youtube pod jménem Michal Vurm

balca

dej si tam automat