Jak stahovat animované obrázky

Jak stahovat animované obrázky, typ souboru GIF. Stáhnout se mi to podaří, ale bez animace?

Nejlepší odpověď
blesk26

Obrázek stáhnete jednoduše – prostě na něj kliknete pravou myší a dáte uložit jako … takže nejspíše to máte už teď stažené i s animací, jen jí váš prohlížeč obrázků správně nezobrazí. Animace se také zruší, pokud s obrázkem provedete nějaké úpravy (např. změnu velikosti). Takže zkuste obrázek otevřít třeba ve svém prohlížeči a uvidíte, že se jistě hýbe :)