DandrdaMan01

Jak stáhnu hru DEKARON?

Už jsem hru hrál, ale nejde mi stáhnout, pokaždé když chci hrát tak musím zapnout internet, najet na oficiální stránky Dekaronu a musím kliknout na PLAY, jenže pokaždé to trvá než se to načte [asi aktualizuje(ale pokaždé)] no a tak se chci zeptat jestli tato hra (DEKARON) nejde nějak stáhnout abych nemusel pořád zapínat přes internet.
Předem Děkuji

Odpovědi
Lamalam

A víš jistě, že se vůbec dá stáhnout? Není to pouze on-line hra?