aloevera5

Jak stáhnout toto vysílání do počítače?

Prosím, může mi někdo poradit, jak stáhnout toto vysílání pořadu Interpelace do počítače? Existuje třeba nějaký software? Potřebujete to táta, protože nemá internet, ale já nevím, jak bych to měla udělat. Mám program na stahování videí z YOUTUBE, tam to jde bez problému, ale tyto stránky nebere.

http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/103450117­43-interpelace/211563230­900005/

Nebo nevíte, kde by to šlo stáhnout přímo? Díky

Odpovědi
Michal Kole

myslím, že existuje nějaký plugin do Mozilly (Firefoxu) možná i do Chrome

Jedině vyzkoušet všechny programy ze serveru slunečnice.

Oni televize a videoservery, často mění způsoby toku datového proudu, aby tyto programy „odstřihly“, protože stahování je „právně sporné“ a chrání se tak, aby jste to nenahrávali na jiné servery, protože by pak přišli o reklamu, co vkládají do videí