FikeCZ

Jak stahnout stranku?

Mam takove stranky a ted se našel jeden tipek co je odemne odkoupí no to neřešte..Ale potřebuji to že to co ja na tom webu mam,članky,fotky atd jestli se to něda nějak stahnout?Prostě něco jako zaloha…Že ja si ty sve data stahnu a pak mu tu stranku teprve dam?

Nejlepší odpověď
beer

Nevím sice co máš za web, možná ti pomůže toto:
http://office­.microsoft.com/cs-cz/windows-sharepoint-services-help/pridani-nebo-odstraneni-webove-casti-HA010097463.aspx

Další odpovědi
Hlada

Data máte pravděpodobně na nějakém serveru, kam máte zaheslovaný přístup pomocí FTP. Podmínky vám sdělí poskytovatel služby. Použijte nějakého FTP klienta, např. Total Commander, v něm vytvořte spojení a stáhněte si data na svůj počítač.

RomanP

pokud jsi vlastníkem webowek tak by jsi měl mít od nich někde zálohy, které jsi tam dal. Něco jiného je že by jsi chtěl někomu na stránkách něco šlohnout a ono to nejde. To potom se dá udělat sreenem. Já si zabezpečuji svoje webovky vkládáním podpisu, takže pokud to někdo šlohne tak musí podpis vyžezat a tím si to celé znehodnotí