imperat0r

Jak stahnout program, kdyz je disk C temer plny?

Dobre, ted se tedy ptam, jak mam nainstalovat program, ktery zabira 18 GB, kdyz na disku C neni misto a kdyz ho promazu tak tam stejne 18 GB volneho mista nebude.

OS: win 7

EDIT: a jak ho mám instalovat jinam, prosím? Když jsem dal ať se nainstaluje na disk D, tak to nešlo. Klikal jsem na OK ale nic to nedělalo.

Odpovědi
Quimby

Neinstalovat ho na disk C, ale někam jinam.

No, tak já nevím o jaký program se jedná, tak těžko můžu poradit víc. Nějaké programy potřebují extra místo při instalaci, většinou se snaží použít disk, kde jsou Windows, dá se to někde změnit v registrech, hledej „Temp folder“. Na internetu na to je dost návodů.

gecco

Máš tyto možnosti:

  1. servis
  2. pozvat si znalejšího kamaráda
  3. něco se naučit

___
Především by sis měl ujasnit, zda chceš program:

  1. stáhnout – lokaci pro stahování není problém změnit
  2. nainstalovat – některé programy prostě aspoň část instalace umístí na systémový disk (nemluvím o modifikaci registru)

___
…" kdyz ho promazu tak tam stejne 18 GB volneho mista nebude"… – ´málo´ mažeš…
😉
Jak máš velké C:???
___
Každopádně si před hokuspokusy zazálohuj data (máš-li tam jaká).
A možná bys mohl pouvažovat o reinstalaci.
😉