Jindrich8

Jak stáhnout písničky zdarma na iPhone 7 plus?

Přes uloz to to nejde… vždy to stáhnou, opisu kód ale pak se nic neděje. iTunes moc nechápu protože tam mám ještě nějaký iTunes U …a navíc se za to platí a dávat 20 korun za jednu písničku je blby …a dá se tam nějak nastavit normální česky rádio?

Odpovědi
Altair-AC

Zkus sound cloud nebo spotify

zvonisek

Úplně normalne přes internet

Tw!st

stáhni si aplikaci VLC, připoj iPhone k PC, otevři iTunes, rozklikni iPhone, jdi do aplikace → VLC, tam hudbu překopíruj. Pokud to chceš přímo do aplikace hudba, můžeš to dát přímo tam