Avatar uživatele
Zbynas

Jak stáhnout nabízené Windows 10 jinam než na systémový disk?

Ať hledám, jak hledám, ať dělám, co dělám, tak nemůžu přesvědčit ten update, aby mi to stáhnul na disk D (1 TB), kde mám data, stále to chce stahovat na disk C, který má jen 40 GB a je tam výhradně kvůli Windowsům a je na něm volno asi tak 2 GB, což nestačí, protože ten balík má 5 GB.

Kde soudruzi z NDR udělali chybu?

gecco:
nemám rozdělený disk, mám dva disky fyzicky (SSD 40 GB a něco 1TB) (ale i tak je to jedno :) )
z prvního disku nemohu odstranit už vůbec nic, všechno jsou windows nebo update a pár důležitých programů, které prostě nešly instalovat jinam (antivir etc)
Dokonce jsem vypnul i hybernaci a odstranil asi 5GB hyberfil a hybersys, ale to mi pak zaplnili další aktualizace. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jen teoreticky (nehodlám si zatím desítkami rozštelovat počítač)…
MS (zřejmě) předpokládá, že uživatelé jsou BFU a nemají rozdělený disk…
😉
Ale zkus použít „nástroj“ pro stažení .iso na instalační medium – http://www.mi­crosoft.com/cs-CZ/software-download/windows10 …

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zbynas

gecco: jinak mám pocit, že ten nástroj mi bude k ničemu, už jsem s ním dělal, ale to je na to, když už je to v počítači, ne, když se to má teprv stahovat :)

Nechci si Win10 ani ještě instalovat, ale chci si je jen stáhnout do budoucna. Mám na to rok. Pak je můžu použít kdykoliv. A až je stáhnu, tak to vypálím pomocí toho nástroje :)

Aspoň za snahu dám palec :D

před 3153 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Je mi líto, že víc nepomůžu – jak píšu, nemám s W10 zkušenost – a prozatím ji ani nechci…
😉

před 3153 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Zbynas

Vyřešeno.

http://answer­s.microsoft.com/cs-cz/windows/fo­rum/windows_10-win_upgrade/jak-st%C3%A1hnout-win10-jinam-ne%C5%BE-na/9671268d-8042-417c-b92c-aeaf86e1de99

před 3153 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek