Zbynas

Jak stáhnout nabízené Windows 10 jinam než na systémový disk?

Ať hledám, jak hledám, ať dělám, co dělám, tak nemůžu přesvědčit ten update, aby mi to stáhnul na disk D (1 TB), kde mám data, stále to chce stahovat na disk C, který má jen 40 GB a je tam výhradně kvůli Windowsům a je na něm volno asi tak 2 GB, což nestačí, protože ten balík má 5 GB.

Kde soudruzi z NDR udělali chybu?

gecco:
nemám rozdělený disk, mám dva disky fyzicky (SSD 40 GB a něco 1TB) (ale i tak je to jedno :) )
z prvního disku nemohu odstranit už vůbec nic, všechno jsou windows nebo update a pár důležitých programů, které prostě nešly instalovat jinam (antivir etc)
Dokonce jsem vypnul i hybernaci a odstranil asi 5GB hyberfil a hybersys, ale to mi pak zaplnili další aktualizace. :)

Nejlepší odpověď
gecco

Jen teoreticky (nehodlám si zatím desítkami rozštelovat počítač)…
MS (zřejmě) předpokládá, že uživatelé jsou BFU a nemají rozdělený disk…
😉
Ale zkus použít „nástroj“ pro stažení .iso na instalační medium – http://www.mi­crosoft.com/cs-CZ/software-download/windows10 …

Zbynas

gecco: jinak mám pocit, že ten nástroj mi bude k ničemu, už jsem s ním dělal, ale to je na to, když už je to v počítači, ne, když se to má teprv stahovat :)

Nechci si Win10 ani ještě instalovat, ale chci si je jen stáhnout do budoucna. Mám na to rok. Pak je můžu použít kdykoliv. A až je stáhnu, tak to vypálím pomocí toho nástroje :)

Aspoň za snahu dám palec :D

gecco

Je mi líto, že víc nepomůžu – jak píšu, nemám s W10 zkušenost – a prozatím ji ani nechci…
😉

Zbynas

Vyřešeno.

http://answer­s.microsoft.com/cs-cz/windows/fo­rum/windows_10-win_upgrade/jak-st%C3%A1hnout-win10-jinam-ne%C5%BE-na/9671268d-8042-417c-b92c-aeaf86e1de99