petarex

Jak stáhnout Mafii 1 a jak nainstalovat a crecknout?

Nejlepší odpověď
Reuef

a z ceho usuzujete, ze ji chce ukrast ? treba si ji chce legalne stahnout a dat si k ni krekry jestli jo tak jdi na http://store.ste­ampowered.com/ap­p/40990/ a postupuj podle jejich navodu

Další odpovědi
Michal Kole

Jdi na warez forum, tam ti poradí, zde ti to admin brzo smaže.
Doplňuji:
Dík za doplnění agryci.

Zapomněl jsem dopsat, že je to nezákonné. Ale z věty že to admin brzo smaže, se dá při troše představivosti domyslet, že to asi není OK.

arygnoc

pán kole sa dopustil trestného činu navádzania.
ak to uskutočníte, dopustil sa trestného činu porušovania cudzích práv spolupáchateľsvom (a vy tiež, okrem trestu hrozí i konfiškácia počítača).
Vezmite 600 Kč a choďte si hru kúpiť (možno aj lacnejšie).
Nie, nie je to moralizovanie, asi by sa Vám nepáčilo, keby Vám, alebo rodičom v práci nezaplatili, to by ste totiž tú hru nemali na čom hrať, vedia, vašnosto?

LuK4S3k CZ

Tady to stáhneš pak jen extrahuješ na plochu ani to nemusíš instalovat stačí otevřít složku a kliknout na game objeví se ti tabulka kde si nastavíš grafiku atd, když nepůjde otevřít tak dej spustit jako správce a pak to můžeš otevírat kliknutím.
(Pozor: nesmíš to s té složky nic vytáhnout musí to být v té složce)

Zdroj: http://www.uloz­.to/xyzmWqk/ma­fia-1-plna-verze-hry-cz-rar