helikd

Jak stáhnout lide.cz bez androidu ??

Doplňuji:
Chci stahnout chat a android mam jen je rozbotý a strašně se seká …

Odpovědi
anonym

Nerozumim otázce, to chceš stáhnout celý web lide.cz? A co s tím má dělat OS Android? To myslíš do mobilu? Mobily mají i jiné systémy.

anonym

Obrať na zkušené kamarády/ky, pokud se ti seká, potřebuje vyčistit od dočasných souborů a zbytků souborů v MT. Jsou na to dobré aplikace a zdarma. Stáhnout Chat, to teda jsi první člověk, o kterém vím, který to chce udělat. Na Chatu se kacé apod., tak se připoj přes operátora (poplatky) nebo wifi.
Jsou aplikace ke stažení web stránek, ale pro PC.