rajsa

Jak stahnout IE v novější verzi?

Po vrácení na tovární nastavení mám Oznámení: máte zastaralou verzi (IE 7) stahněte si novější a nabízí mi IE 9. Kliknu STAHNOUT IE 9 pro Win Vista 32bit, nic se nestahuje a skočí to na: Seznam software ke stažení. KLiknu na IE a skočí mi to zpět na výzvu: stahněte si novější…a tak dokola. CO s tím mám prosím udělat? díky

Odpovědi
cochee

Přímý odkaz pro stažení ve zdroji. Na stránce se ujisti, že je nabízen pro Windows Vista 32-bit (když tak změň přes „Change Systems“) a pro češtinu. Windows Vista musí být opatřena servisním balíkem 2 (SP2) – přinejmenším.

Zdroj: http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/download/in­ternet-explorer-9-details.aspx

arygnoc

dajte skontrolovať aktualizácie (v systéme).
tam by mali aktualizácie ie prebehnúť.

akurát mi nie je jasné, prečo chcete ie používať.

:-Q