Avatar uživatele
Kostka0

jak stáhnout hudbu do mobilu nebo tabletu?

Jak stáhnout hudbu, abych si ji mohla pustit kdekoliv?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3226 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Löwe

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak záleží odkud ji chcete stahovat. Například dříve jsem stahoval hudbu z ulož.to. Takže postup bude následovný:

  1. Načteme stránku ulož.to
  2. Do vyhledávání napíšeme píseň kterou hledáme, dáme vyhledat, vybereme si píseň ve formátu mp3, opíšeme kód a stáhneme.

Pokud z youtube tak bude postup následovný:

  1. Najedeme na stránky, ze kterých lze stahovat písničky z youtube, já preferuji savetube.com.
  2. V rámečku po vás budou chtít adresu stránky, tu zkopírujete a vložíte do rámečku (vypadá asi takhle www.youtube.com/gJLUD­dcb9cy. Tohle je pouze příklad)
  3. Následně má každá stránka jiný postup, budu pokračovat pro případ, že jste si vybral/a savetube.com
  4. Pokud máme vloženou adresu, klikneme na políčko mp3
  5. V pravo dole se ukáží čísla (myslí, že to jsou 120,240,360). Ty čísla udávají kvalitu, čím větší kvalita, tím větší velikost souboru. Takže klikněte na kvalitu, která vám vyhovuje a následně začne konverování (to budou ty tři čáry).
  6. Až bude vše připraveno, stačí kliknout na symbol pro stahování (šipka dolů která jakoby ukazuje na čáru pod ní) a vybrat umístění v PC, ale to už snad znáte.

Postup pro vkládání písniček do mobilu je už stejný. Připojíme mobil k PC přes USB kabel, nebo bluetooth a přetáhneme písničky do mobilu.

Pokud něčemu nerozumíte, nebojte se zeptat 🙂
Doplňuji:
Odkaz nahoře nefunguje, takže přikládám jiný

youtube/watch?v=0Yp­xH6XypbA

Před ním by mělo být ještě https:// a za ním .com. To jsem vymazal, aby se nezkrátil a šlo to přečíst.

Upravil/a: Löwe

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kostka0 Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek