Kostka0

jak stáhnout hudbu do mobilu nebo tabletu?

Jak stáhnout hudbu, abych si ji mohla pustit kdekoliv?

Nejlepší odpověď
Löwe

Tak záleží odkud ji chcete stahovat. Například dříve jsem stahoval hudbu z ulož.to. Takže postup bude následovný:

  1. Načteme stránku ulož.to
  2. Do vyhledávání napíšeme píseň kterou hledáme, dáme vyhledat, vybereme si píseň ve formátu mp3, opíšeme kód a stáhneme.

Pokud z youtube tak bude postup následovný:

  1. Najedeme na stránky, ze kterých lze stahovat písničky z youtube, já preferuji savetube.com.
  2. V rámečku po vás budou chtít adresu stránky, tu zkopírujete a vložíte do rámečku (vypadá asi takhle www.youtube.com/gJLUD­dcb9cy. Tohle je pouze příklad)
  3. Následně má každá stránka jiný postup, budu pokračovat pro případ, že jste si vybral/a savetube.com
  4. Pokud máme vloženou adresu, klikneme na políčko mp3
  5. V pravo dole se ukáží čísla (myslí, že to jsou 120,240,360). Ty čísla udávají kvalitu, čím větší kvalita, tím větší velikost souboru. Takže klikněte na kvalitu, která vám vyhovuje a následně začne konverování (to budou ty tři čáry).
  6. Až bude vše připraveno, stačí kliknout na symbol pro stahování (šipka dolů která jakoby ukazuje na čáru pod ní) a vybrat umístění v PC, ale to už snad znáte.

Postup pro vkládání písniček do mobilu je už stejný. Připojíme mobil k PC přes USB kabel, nebo bluetooth a přetáhneme písničky do mobilu.

Pokud něčemu nerozumíte, nebojte se zeptat 🙂
Doplňuji:
Odkaz nahoře nefunguje, takže přikládám jiný

youtube/watch?v=0Yp­xH6XypbA

Před ním by mělo být ještě https:// a za ním .com. To jsem vymazal, aby se nezkrátil a šlo to přečíst.