22aa

Jak stáhnout hry do Nokia 105?

Dobrý den.
Nenašel jsem na googlu tutoriál jak stáhnout hru do nokie 105.
Prosím vás,poradíte mi jak stáhnout hru do nokie 105?
Budu si jí kupovat protože tam na mob.org tam je výběr.
Děkuji.
Vaše 22aa.
22aa.

Odpovědi
Pentomino

Má to Javu, takže hry by tam měly jít. Kdysi jsem stahoval hry na tlf. s Javou z portálu „mojelogo.cz“, ale nevím, jestli to ještě funguje. Zkuste hledat „java hry“ na mobil, případně „generic games for java phones“

Seznam.cz

Naše 22aa. Nekupuj za 400,– hloupost. Nespočetné množství aplikací a her nabízí Google pro linuxový systém Android. Bude ta jejich neznámá 105 N umět připojení k internetu, cestou Wi fi? Nebo jen přes mobilního operátora, kterému bys zaplatil za 1 MB 1 Kč? Na staré služby ke stahování her, jak píše za mnou, se nikdo nepřipojí, aby mohl hru nebo aplikaci stáhnout. To šlo kdysi, když mobily zvládaly zjednodušený web a byl to WAP. Ten je nefunkční asi 10 let. Další otázka. Budeš čumět na malý display, který byl v roce 1996 obrovský? Bude k přístroji dodán datový káblík do PC se softwarem na CD, nebo se musí koupit zvlášť za 600,–?
Kolik her, aplikací proboha může být pro takový zoufalý poslední mobil? 6 je jich vestavěných, tak snad 1 hra, 2 office navíc. Ty by stejně byly obsaženy na CD.
Nespočet her, aplikací nabízí linuxový android od Google. Nejen kalkulátory, ale i syntetizéry, diagnostika pro některá vozidla, tisíce chytrých her.
Tak bych zavrhl chtění koupit mobil za 400 sta, když akumulátor stojí 250 korun. Ani Nokii 215, protože to už není Nokia, co bývala.

22aa

Nokia 105 není android ale java.

22aa

Co je to tlf.
Já to neznám. 22aa.

Pentomino

tlf = zkratka pro telefon

22aa

Zkusím to ale kdyby mi nikdo napsal že to nejde tak si koupim nokii 215.