Prostě já...

Jak stáhnout Google Assistant?

Odpovědi
seraphico

Google assistant bohužel není v ČR k dispozici přes Obchod Play. Přes odkaz si ho můžeš stáhnout. Podmínkou pro funkčnost je mít v mobilu nastavený jazyk, který Google assistant podporuje, například angličtinu.

https://www.ap­kmirror.com/ap­k/google-llc/google-assistant/google-assistant-0-1-170902043-release/google-assistant-0-1-170902043-android-apk-download/

Mc Merkurion

… a kam ??? pokud vím, tak v androidu je už součástí … teda, myslíme-li oba to stejný: hlasovou volbu a hlasové vyhledávání …

autacek

Nainstaluj si GOOGLE HOME, pokud následně přepneš telefon do angličtiny, aktivuje se ti i hlasový GOOGLE ASSISTANT. (česky zatím neumí)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.