Vercaaa

Jak stáhnout dubsmash na galaxy trend?

Dobrý den, chtěla bych vědět jak nainstalovat dubsmash do mého telefonu přes obchod Play. Aplikaci mi nejde stáhnout. Moje verze androidu je 4.4.2, vlastním Samsung Galaxy trend 7580. Telefon mi hlásí, že zařízení není kompatibilní s touto verzí. Dá se to nějak změnit? Budu moc ráda za každou odpověď. Děkuji

Odpovědi
KoLiPsE

Nevím pokud to pomůže i v tomto případě, ale mnohdy pomáhá neinstalovat aplikaci zkrz store, ale jako soubor .apk v telefonu. Přímo na oficiálních stránkách můžete zkusit stáhnout a nainstalovat betu http://www.dub­smash.com/andro­idbeta/