panenka

Jak stáhnout do mobilu hlášky,zvuky?

Dobrý den včera jsem tu měla synovce který mé dceři ukazoval co vše má za hlášky v mobilu moje dcera by si to chtěla zdarma taky někde stáhnout ale neví kde můžete poradit?internet v mobilu nemá

Nejlepší odpověď
dědapetr

propojením mobilu a PC

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ291&q=HL%C3%81%C5%A­0KY%2CZVUKY+do+mo­bilu&aq=f&aqi=&aq­l=&oq=

Další odpovědi
rynek878

já používám tento program pro Nokii:

Sada nástrojů pro správu vašeho mobilního telefonu Nokia. Program umí připojit váš telefon pomocí kabelu, infraportu nebo bluetooth k počítači. Následně můžete do telefonu nahrávat soubory, zálohovat kontakty, posílat a číst zprávy, vytvářet pozadí a melodie, nahrávat MP3 do telefonu a podobně.

Program při instalaci krok za krokem navádí uživatele, jak připojit svůj telefon k počítači. Jeho snadná obsluha je podpořena i češtinou.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/ostatni/no­kia-pc-suite/

chudst

Jeste doplnim odkaz dedypetra:

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ291&q=HL%C3%81%C5%A­0KY%2CZVUKY+do+mo­bilu&aq=f&aqi=&aq­l=&oq=#sclien­t=psy&hl=cs&rlz=1G1GGLQ_­CSCZ291&q=HL%C3%81%C5%A0­KY%2CZVUKY+do+mo­bilu+zdarma+mp3&aq=f&­aqi=&aql=&oq=&pbx=1­&fp=7a3ca03d9c12a38a

DDarent

no tak nejspíš to bude uploadnutím mp3jek ze serveru a samozřejmě bude potřeba USB nebo wifi připojení pro SnapNgo…Vlastně se kto konektne s kompem a stačí DO SD karty natahat požadovaný soubory…