Martas

Jak stáhnou složky s fotkama na pevný disk

Prosím jak se stahují fotky na pevný disk,mám je ve složkách a nevím jak dál,vlastně ani nevím jak ,prosím o popis děkuju

Nejlepší odpověď
Rád poradím!

Ve složkách ve skříni nebo ve složkách v šuplíku?

Další odpovědi
badisko

Myslite z disku na externi hardisk?.....pro­toze vse co mate v pc je na hdd ..taky muzete mit 2 nebo 3 to je fuk..akurat nevim odkud chcete ty fotky stahnout a na jaky disk je ulozit..

cochee

Ta otázka je trošku zmatečná. Doporučuju si nejdříve zjistit, co je to pevný disk a kde se může vyskytovat, a také, co jsou to složky (nebo složka) – pak nastane zjištění, že to znělo jako: „Prosím vás, jak dát peníze do šuplíku, teď je mám v šuplíkových přihrádkách…“