Avatar uživatele
22aa

Jak spustit youtube přes wifi u doktora?

Dobrý den.
Poradíte mi jak se připojit k wifi a sledovat youtube videa u doktora?
Když jsm šel k paní doktorce Válkové moje doktorka pro dospělé v mostě,tak mi nešla mi videa na youtube ale stahování jde.
Prosím poradíte mi a pošlete mi link na nastavení streamingu pro wifi u paní doktorky?
Půjdu za chvíli do ústí a budou mi docházet data.
Děkuji.

Zajímavá 0 před 1902 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Není vyloučeno, že tam mají nějaké restrikce. Pokud tohle někdo podrobně neprověří, proč to nejde těžko říct.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
EKSOT123

Buď rád,ze tam vůbec nějake volné WiFi mají.Co jsem byl teď ja,nebylo nic.Ale měli dobře casopisy.Videa jsou sice asi nejoblíbenější,ale jsou i jiné moznosti.Brat to jako soucast ozdravného režimu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Já bych si tipla, že v čekárně u lékaře má být klid,
takže pouštění videí tam (asi?) není vítáno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… na stahování nemusí bejt taková rychlost, jako na přehrávání, vono stačí v YT nastavit kvalitu přehrávání …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

A co já mám dělat? Čumět do zdi nebo číst angličitinu nebo co?

před 1899 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

No vidíš… nebo češtinu, nebo matematiku…

před 1899 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

To by mi mohla muset dát paní učitelka. Ale jak to mám udělat když jsem tam nebyl a já byl nemocnej? Mám si pustit na přenosném dvd pohádku místo wifi nebo co?

před 1898 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@ivzez: … stačej sluchátka …

před 1902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Bohužel nestačí. Kolikrát v MHD sedím poblíž někoho se sluchátky a ten zvuk je mnohem nepříjemnější než kdyby si to pustili normálně nahlas. K tomu, že se nedá poznat, co to vlastně hrají, se přidává jakési „chrastění“…

před 1902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Tak to záleží…

  1. na sluchátkách
  2. na tom volu co je používá

Já když sundám sluchátka z uší, tak z nich neslyším nic. Nechápu jak si někdo může pustit rámus do sluchátek tak nahlas, že ozvučí půl autobusu…

před 1899 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

No stačí když si najdu nějakou otevřenou wifi pro pacienty,nalezu na prohlížeč,načtu stánku youtube,pustit video ale nejde zůstává na nule proč?

před 1902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

My to nevíme z nezjistíme pokud nejsme na místě. Buď máš něco špatně Ty. nebo je něco špatně na té síti. Může tam být regulace nebo je silně omezený datový tok. Pokud to chceš vědět jistě, zeptej se provozovatele.

před 1902 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek