22aa

Jak spustit youtube přes wifi u doktora?

Dobrý den.
Poradíte mi jak se připojit k wifi a sledovat youtube videa u doktora?
Když jsm šel k paní doktorce Válkové moje doktorka pro dospělé v mostě,tak mi nešla mi videa na youtube ale stahování jde.
Prosím poradíte mi a pošlete mi link na nastavení streamingu pro wifi u paní doktorky?
Půjdu za chvíli do ústí a budou mi docházet data.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Edison

Není vyloučeno, že tam mají nějaké restrikce. Pokud tohle někdo podrobně neprověří, proč to nejde těžko říct.

Další odpovědi
EKSOT123

Buď rád,ze tam vůbec nějake volné WiFi mají.Co jsem byl teď ja,nebylo nic.Ale měli dobře casopisy.Videa jsou sice asi nejoblíbenější,ale jsou i jiné moznosti.Brat to jako soucast ozdravného režimu.

ivzez

Já bych si tipla, že v čekárně u lékaře má být klid,
takže pouštění videí tam (asi?) není vítáno.

Mc Merkurion

… na stahování nemusí bejt taková rychlost, jako na přehrávání, vono stačí v YT nastavit kvalitu přehrávání …

22aa

A co já mám dělat? Čumět do zdi nebo číst angličitinu nebo co?

Edison

No vidíš… nebo češtinu, nebo matematiku…

22aa

To by mi mohla muset dát paní učitelka. Ale jak to mám udělat když jsem tam nebyl a já byl nemocnej? Mám si pustit na přenosném dvd pohádku místo wifi nebo co?

Mc Merkurion

@ivzez: … stačej sluchátka …

ivzez

Bohužel nestačí. Kolikrát v MHD sedím poblíž někoho se sluchátky a ten zvuk je mnohem nepříjemnější než kdyby si to pustili normálně nahlas. K tomu, že se nedá poznat, co to vlastně hrají, se přidává jakési „chrastění“…

Dochy

Tak to záleží…

  1. na sluchátkách
  2. na tom volu co je používá

Já když sundám sluchátka z uší, tak z nich neslyším nic. Nechápu jak si někdo může pustit rámus do sluchátek tak nahlas, že ozvučí půl autobusu…

22aa

No stačí když si najdu nějakou otevřenou wifi pro pacienty,nalezu na prohlížeč,načtu stánku youtube,pustit video ale nejde zůstává na nule proč?

Dochy

My to nevíme z nezjistíme pokud nejsme na místě. Buď máš něco špatně Ty. nebo je něco špatně na té síti. Může tam být regulace nebo je silně omezený datový tok. Pokud to chceš vědět jistě, zeptej se provozovatele.