Avatar uživatele
anonym

Jak spustit mms(video) bez internetu v mobilu?

Prosím neví někdo jak spustit video poslané jako mms na telefon, který nemá internet v mobilu? Vždy jak to chci otevřít, píše mi to: „Stažení se nezdařilo. Chyba profilu připojení k síti internet. Zkontrolujte nastavení.“ Myslím, že to je proto, že nemám internet v mobilu, ale jak to mám jinak spustit? Chtěla jsem si to odeslat přes bluetooth na počítač a tam to spustit, ale zprávy mi nejdou bluetoothem odeslat a nevím jak jinak to do pc dostat. Prosím poraďte mi:)!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5039 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Cullinda

Mě se to taky stávalo, ale operátor mi vždy poslal sms, že si tu nepřijatou mms můžu prohlédnout do určitého data na webu. V sms byl i odkaz na stránku a přístupové heslo k mms. Asi by bylo nejlepší zavolat operátora – je dost možné, že bude stačit nějaké nastavení, které ti tam poradí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

mms se přenáší vlastně stejným spůsobem jako jakékoliv datové pakety tzv. mobilního internetu, i když přes jinou bránu která je jinak zpoplatněna … přesto je to v podstatě totéž.

Je třeba nastavit parametry připojení. Může vám s tím pomoci operátor, zašle vám třeba „chytrou sms“ která to nastaví za vás…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek