mirekborek

Jak spustit isketch (shockwave player) na ubuntu 14.4 LTS?

Dobrý den brácha chce na notebooku s „ubuntu 14.4 LTS“ spustit isketch a na ubunta neexistuje shockwave player neexistuje nějaká alternetiva? Používám Firefox pro ubunta

Odpovědi
anonym

Doufám, že myslíš „shockwave player“… Stačí do prohlížeče (jakéhokoliv webového) nainstalovat FlashPlugin – Pepper-Flash/FlashPl­uginInstaller/… A pak *.swf soubor otevřít v onom prohlížeči. Případně umožnit otevírání *.swf souborů v onom prohlížeči. Kupříkladu:

http://ubuntu­forums.org/show­thread.php?t=22187­32