leporela22

Jak spustit hru, která není kompatibilní s 64bitovou verzí?

Dobrý den, chtěl jsem si zahrát hru, která je na verzi 32 bit, je to Road Rash. Jde nějak to nastavit? Já jsem zkoušel odstranit potíže s kompatibilitou na Win XP, ale nejde to ani tak. Jak jinak to udělat?

Odpovědi
štamgast

To je nějaký divný. Hry a programy, který jsou pro 32bit normálně běží na 64bitovém počítači. Naopak ne, ale takhle by neměl být problém. Zkus program https://www.vir­tualbox.org/ Díky němu si můžeš nainstalovat virtuální PC a může to být i 32bit. Akorát to chce rozumět počítačům, abys to správně nastavil.

led

Prikláňam sa k štamgastovi, doporučuje virtuálny box.