Slezsky fc

jak spustím memtest86 ?

Odpovědi
arygnoc

program sa spúšťa pri bootovaní z diskety.
Tú vytvoríte pomocou spúšťacieho súboru.
Program je v .oso, spustíte ho z virtuálnej mechaniky alebo ho napred musíte vypáliť na CD a z toho ho spustiť.

Alesh

Formát souboru (tj. přípona)?

Jestli je to ISO, pak vložit pomocí DeamonTools do virtuální mechaniky. Nebo se to zkrátka musí vysmažit na CD, ale ne jako ISO, ale musí se to přes ten vypalovací program rozbalit, aby to fungovalo jako normální CD. Každopádně nevím, o jaký soubor jde, takže teď dost „vařím z vody“. Musíš zkrátka doplnit další informace.