Avatar uživatele
Kubas11

Jak sprovoznit PC ?

Od Vánoc mám ntb.HP 635.
Asi od 7–8.cervence se mi objevovala modrá smrt při každém startu W7.
A od dneška (17.7.12) mi psalo : BootMGR chybí.
Restartujte stiskem Ctrl.Alt.Delete
Prosim pomozte :)
Děkuji

Doplňuji:
A kdyz nemam CD ?
Ps:mam legalni W7

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? MK44 před 4294 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Funna

co třeba tohle…
http://www.i-skladka.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=102:jak-eit-chybu-bootmgr-chybi-missing-bootmgr-win-7&catid=5:clanky-pc-ostatni-&Itemid=5
Doplňuji:
pokud máš legální Win, tak bys měl mít CD a pokud ti ho ten, co ti to prodal nedal tak bys ho měl urgovat, že ho protě potřebuješ…
pokud to byla instalace bez CD, tj. že jsi si někde stáhl obraz a nainstaloval, tak si ho budeš muste stáhnout znovu
a ještě je další varianta, že máš Win nainstalovaný v samostatném oddílu na hardisku a v tom případě by měl jít pustit boot při nabíhání PC, a nebo ho povolit v biosu…ale to už je trochu složitější operace, takže pokud moc počítačům nehovíš, raděj si pozvi někoho kdo tomu rozumí…
mimo jiné…jestli máš legální Win, musíš mít někde nálepku z jeho sériovým číslem a ten bývá u CD, a nebo ho prodejce lepí někam na PC…při přeinstalaci ho sice možná nebudeš potřebovat, ale je lepší se vyhnout problémům a zadat ho…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LukasP

Stáhni si Vista Recovery CD, nabootuj a nech opravit ;) Sám sem měl s BootMGR problém ve Windows 7 a toto mi pomohlo. Zda je stažení Vista Recovery CD legální ti neřeknu, ale byla to jediná možnost. Doufám, že pomůže :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Do servisu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek