Im your fan

Jak zprovozním notebook, který mi nefunguje?

Zdravíčko, dnes ráno jsem tiskla se svým notebookem Acerem. Pak jsem ho vypla a o několik hodin později mi nešel zapnout. Rozsvítí se první kontrolka která má žárovičku. Ntb se vůbec nezapne. Pak kontrolka zhasne. Ntb reaguje na nabíječku. Prosím o radu (Kdyby něco nebylo jasné dodám.)

--

Jak sprovozním notebook který mi nefunguje ?

Nejlepší odpověď
Drap

Zajdi s ním do servisu.

Další odpovědi
iceT

Pravděpodobně umřel, taky se mi to ta stalo, že jsem nt vypla, a pak už nešel zapnout, jen svítila kontrolka. Ale víc ti řeknou v servisu.

Kelt

Když zapomenu nabít mobil nebo tablet, tak to po určité době přepne a musím zadávat nějaký PIN, protože nevím, kde ten PIN mám, tak to pravidelně dobíjím. Ale běž do obchodu a informuj se tam.