Marvan

Jak správně zprovoznit forum

Dobrý den,

zajímal by mě postup jakým správně začít provozovat forum. Mluvím výhradně o navýšení návštěvnosti a přimění lidi využívat právě to určité forum.

Jde o české forum, nebudu hned spamovat s odkazem, vložím pokud budete mít zájem.

Díky za odpovědi
Doplňuji:
takže klasický postup, já se ptal kvůli tomu jestli nejsou pro fora jiná pravidla a jiné postupy, když se forum od jiných stránek dost liší.

Odpovědi
hem

Postup bude stejný jako u jakékoliv jiné stránky. V první řadě musíte nabídnout funkční rozhraní a kvalitní obsah, validní stránky a dobré SEO. Dále je potřeba fórum marketingově podpořit – registrací do katalogů a vyhledávačů, zařazením do sociálních sítí – např. Twitter a Facebook, relevantními odpověďmi v jiných fórech (odkaz můžete často mít v podpisu) atp.