Vojta74

Jak spravne změnit tuk na svalstvo?

Ahoj, jsem obézní (15 let 185 cm 83kg) a chtěl bych se toho zbavit, chtěl bych zhubnout- přeměnit na svalstvo. Napište prosím jak spravně začít od 0,jaké cviky atd. 🙂 Děkuji

Nejlepší odpověď
Putin

Tak, že změníš kofolu na vodu, sezení na běh, vepřové na kuřecí 🙂 Začni dělat zábavný sport, co dva dny si najdi 20 minut pro sedy/lehy, na internetu je toho až dost 🙂

Další odpovědi
gecco

Nelze změnit tuk na sval…
😉
Tuk musíš spotřebovat a sval ´vyrůst´.
K tomu prvnímu potřebuješ změnit jídelníček na méně energetický a zařadit do života pohyb (cyklistiku, plavání, vytrvalostní běh, rychlou chůzi…).
K tomu druhému potřebuješ jídelníček založený na bílkovinách a vhodné cviky na růst svalů.
Každopádně – zejména pokud jde o ty vhodné cviky, se domluv s dobrým tělocvikářem (nebo třeba trenérem ve fitku) – protože na dálku ti nikdo vhodné cviky ani jejich vhodné dávkování neřekne.

Šidlo

obézny? to vám kto povedal? anorektická stránka? viete vôbec, čo je to obezita? čo je to nadváha?

ak chcete cvičiť, jasné, je to zdravé…napr. futbal, beh…ale nie viac ako hodinu denne, ak ste doteraz sedeli stále za pc, polhodinu denne

uvedomte si, že vaše telo je vo veku ,,jeden šok denne" z svojich vlastných hormónov.....plus všetka záťaž zo znečistenia a stresu

pamätajte, kopa príšerných chorôb sa spúšťa v puberte, často stresom a sprostými zbytočnými diétami či prehnaným cvičením

byť tínedžer neznamená byť fyzicky nezničiteľný a pripravený na všetko

mosoj

Tuk změníš jenom na glukózu.

cochee

Já jsem obézní, ty hloupej, mám 106 kg při 175 cm. To si vytřepej z hlavy. Na druhou stranu lehké cvičení zdravému člověku nikdy neublíží, to je pravda.