fanynek

Jak správně zapojím DVD rec.s DVB-T tunerem,abych naladil pozemní digitál?

V návodu na rec.(Sencor SHR 9116T)je napsáno,že RF konektory jsou pouze průchozí.
Doplňuji:
Já nemám set-top-box,mám televizi s DVB-T tunerem,recordéra s DVB-T tunerem a jak to propojit,abych mohl nahrávat z DVB-T?

Nejlepší odpověď
anonym

na otázky týkající se konkrétních produktů je lepší ptát se jejich uživatelů … zde http://dvd-blu-ray-prehravace-rekordery.heu­reka.cz/sencor-shr-9116t/poradna/

Další odpovědi
RomanP

Počítám že tak do půl roku budete Sencora reklamavovat. Výrobky této značky jsou nejlevnější a to se odráží na kvalitě . Já již vyreklamoval 3 výrobky od tohoto rakouského šnejda. K vaší otázce doporučuji toto fórum
http://www.di­gitalnitelevi­ze.cz/forum/dvb-t-prijimace-set-top-boxy-idtv-sencor/sencor-shr-9116t-25045/?kotva=sencor-shr-9116t-25049

Jikra

Anténa do RF konektoru DVD rec. a jestliže je průchozí tak z druhého RF konektoru rec. do anténího vstupu TV,a oba tunery naladit a seřadit programy dle návodu a samozřejmě rec.a TV propojit scartem.

Michal Kole

RF konektor (anténa) do settoboxu a ze settoboxu Scart,CIch, kabelem do TV.

To průchozí se mi nějak nezdá. Není to nějaký špatný překlad ?

Je v technickcýh specifikacích uveden že settobox je s modulátorem ?