AndreiRanger

Jak správně zabalit mrtvolu do koberce?

Nerad bych, aby mi cestou na smeťák vypadla:-D
Doplňuji:
Policajty už jsem volal, ale řekli, že se s tim tahat nebudou, ať ji naložim do kufru a odvezu. Jenže já v autě nemám místo… policajti…

http://auto.id­nes.cz/riversim­ple-male-levne-vodikove-auto-si-postavite-sami-piv-/automoto.aspx?c=A090714­_175358_automo­to_vok

Nejlepší odpověď
iceT

Uložit pěkně na střed kratší strany koberce,zabalit jako roládu,konce pak převázat provazem jako bnbon,tak ti zaručeně nevypadne.Samoz­řejmě je nutné mít koberec o správné velikosti.No ale jsou i snadnější způsoby jak se zbavit mrtvoly…:-)

Další odpovědi
cochee

Myslíš, že tu s tím máme někdo zkušenosti? Tys zabil, tak se teď s tím trap sám 😛

Awe

Na koberec se vykašli…Zbav se těla způsobem po kterém ho už nikdo nenajde.Jestli máš psy tak ho jednoduše naporcuj a uvař psům.Pokud máš rodinný dům hod ho do základu a zabetonuj.Nebo ho jednoduše rozpusť třeba v louhu.Je mnoho způsobů a rozhodně bych nevyhazoval koberec.V dnešní době je takový koberec pěkně drahý :P

led

Máte ale problémy. Načo policajtom sťažovať prácu? Len pekne ich hneď zavolajte a oni zariadia ostatné. Aj pekné bezpečné ubytovanie dostanete, aj médiá budú spokojné, budú mať o čom písať. A my? Budeme uchránení od takýchto „vtipných“ morbídnych otázok.

Emefej

Záleží na tom, mrtvolu koho chceš balit. Mrtvolu mouchy zabalíš snadněji než mrtvolu slona.

Lutagame

až budeš pálit dříví tak to pořádně pocákej benzínem a spal :D