Jak správně vyprat polštáře z kuličkových vláken? Vyprala jsem jeden a je zcuchaný,co s tím dělat?Děkuji za radu. Renata

Nejlepší odpověď
anonym

No,já se na ně teď dívala, na netu píší praní až v 60stupnich teplé vody,to je mi divný,že jsou zcuchané,jestli nepomůže rada od hanulky tak bych je reklamovala.

Další odpovědi
hanulka11

Je třeba je opravdu dobře protřepat , pokud nemáte sušičku, tak během sušení opravdu hodněkrát protřepávat, aby dobře proschnul a netvořily se tzv.cucky

rosa

Pokud vím, tak je tam jen napsáno při kolika stupních prát. Žádný návod jak prát tam není. Já prala v létě normálně i se ždímáním a zůstal takový jaký jsem jej tam dala. Reklamovala bych. A také bych si nechala poradit na nějaký kvalitní. Prý životnost těch levnějších je cca 3 roky. To mám od prodavačky z Jysku.