Manijak

Jak správně vyčistit sluchátka do uší, když je na nich ušní mast?

Chci jen vědět jak to udělat, než budou celý zašpiněný a nebude v nich už ani slyšet zvuk. A pod vodou to asi nebude, ale prostě nějaký způsob. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
badisko

Velice opatrne jehlou ci paratkem ..aby jsi neprotrhl membrany u sluchatek jinak nektere spunty se daji rozdelat ..Ps;to ze by se ti sluchatka ucpaly usnim mazem a pak neslo nic slyset se nestane …jinak by bylo fajn si osvojit zakladni hygienicke navyky a usi si cistit vatickama popripade usnim sprejem…