Lucyfer

Jak správně vložit vlasy do skřipce?

Jak to děláte vy?
Četla jsem, že je možné si vlasy stočit a připnout na hlavě tak, aby zbytek dlouhých vlasů zakrýval ten skřipec… možno dole upevnit, aby to udělalo drdol… fotku jsem nikde ale nenašla. Nebo nějaké video s návodem… Celkově mám pocit, že to snad v mém okolí nikdo nenosí. A já jsem na účesy docela levák :D Zajímalo by mě hlavně asi, jak to tam secvaknout, aby mi nikde nic netrčelo.
Zkoušela jsem ty vlasy jakoby stočit, dát je nahoru a pak je ohnout, aby konec vlasů směřoval dolů (pokud možno bez cancouru, což se mi zrovna nedaří)… a dát na to ten skřipec.
Doma mi je to jedno, tam mi jde kolikrát jen o to, rychle dát ty vlasy nějak nastranu. Ale ráda bych ho nosila normálně i ven… s doufáním, že to ničí vlasy méně než gumička. (Ale posledně jsem ze svého postupu měla v délkách dvě rýhy).
Asi záleží i na velikosti, že?
Momentálně mám doma takovýhle a vlasy cca k lopatkám dlouhé.

Nejlepší odpověď
iceT

Nějaký speciální postup snad ani neexistuje. Prostě metodou pokus/omyl.
Zkus vlasy stáčet navlhčenýma rukama, tak jak to děláš a ten cancour založ pod již stočené vlasy a zapni skřipcem.