huxa

Jak správně věštit?

Určitě víte, jak to funguje, říká se něco, co padne na většinu lidí a všichni to berou jako že to je něco úžasného, něco ve stylu, že tento týden jste byli dosti vyčerpaní a měli byste už jít raději spát, neboť vám spánek schází. Poradíte prosím ještě nějaké podobné „věci“, které padnou na všechny? :)

Nejlepší odpověď
NemamSlov

tak urcite nieco z vestby sa ti moze splnit, ale urcite nie vsetko na 100percent, je to proste ako keby som ti povedal ze pojdes zajtra do skoly alebo do roboty, ked vestis buducnost nikdy ti nepovedia presne cas kedy sa ti to stane proste povedia ti casovy usek a sanca ze sa ti to stane je potom vecsia, mas to proste ako s tipovanim niekedy sa trafis, niekedy zase nie.....ja osobne by som si vestit buducnost nedal, radsej nech ma nieco dobre prekvapi v tom momente ked sa to ma stat a clovek by nechcel tiez predsa vediet kedy ma zomriet su veci ktore by clovek nemal vediet aby si zivot mohol uzivat na plno :)

Další odpovědi
led

Veštiť treba v prvom rade presvedčivo. Na prípadné nevýjdenie predpovede treba mať vždy pohotovo pripravenú alternatívu o príčine.
Veštec sa nikdy nemýli, to len osud sa občas zvrtne vplyvom istých okolností.

kartar

ja som si kúpil vykladacie karky,kde je návod ako to robiť. bola tam línia budúcnosti-čo sa stane a línia minulosti-čo sa už stalo.Zaujalo ma to,pretože to fungovalo,a spôsob vykladania som si zjednodušil,a to tak,že som si ráno vytiahol niekolko kariet,a dával pozor čo sa počas dňa stalo.Trvalo to rok,kým som si uvedomil,že vytiahnuté obrázky na kartách potom fungujú aj v prežívanom dni,či týždni.