Kapicka

Jak spravne spustit CD disk?

Dobry den,mam takovy problem.Kdyz chci spustit CD disk jako hru,tak se mi ale neukaze zadne to nainstalovani­.Nevite co mam delat aby se mi to ukazalo?

Nejlepší odpověď
chudst

Bezte do „Tento Pocitac“ a kliknete pravym tlacitkem na dany disk a zkuste dat „spustit automaticky“. Pokud tam tato moznost nebude, tak dvakrat kliknete na dany disk – otevre se vam slozka, najdete v ni nekde „Setup.exe“ – ten otevrete a spusti se instalace.

(Pokud instalujete ve W7 nebo ve Vistach, instalujte to tak, ze na Setup.exe si kliknete pravym tlacitkem a date „spustit jako administratotr“.)

Další odpovědi
Drap

Kliktnout na tento počítač, a kliknout na CD