MirKop

Jak správně rozevírat vějíř ?

Viděla jsem to v jedné pohádce, bylo tam jak se má správně rozložit vějíř nějak o ruku… Nevíte jak?

Odpovědi
anonym

Podívej se na odkaz. Tam je spousta o vějíři.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WAdCt1FPi68

marci1

Nevím tedy, jak to kdo dělá, ale já si vezmu vějíř do levé ruky ( jsem pravačka ), přes levou ruku pravou rukou vějíř rozevřu a osvěžení je tady. 🙂

ReHu

Co je správně a co nesprávně?
Prostě vemu vějíř do ruky, podržím na kraji a víceméně se otevře sám. Max,mu trochu pomůžu.
Není v tom žádná věda a nevím, že by se někde psalo, že je nějaký způsob správný nebo jiný ne.