agentpv

Jak správně rozepsat anglické LET'S =?= LET US a je správně LETS GO nebo LET'S GO?

Tím LETS GO nebo LET'S GO = myslím povel „pojďme“ – protože logicky LETS GO = on jde… Google nabízí tolik alternativ, že se v tom nevyznám. Díky

Odpovědi
anonym

  1. let go = pusť
  2. lets go = pouští
  3. let's go = pojďme

Druhá varianta tedy může být správně, ale obvykle to tak pisatel nemyslí a jde prostě jen o překlep s tím, že měl na mysli tu třetí. Zvlášť když je to použito samostatně bez kontextu.