Avatar uživatele
teatree

Jak správně rozbalovat s WinRar?

Dobrý den, potřebuji poradit s WinRar. V počítači mám dva disky, C: se systémem a D: s daty. Při rozbalování velkého souboru na D: (chci ho rozbalit opět do D), se využívá,nevím proč i kapacita disku C: A tam není tolik místa, takže se mě soubor nedorozbalí a zároveň mě to všechno volné místo na C zabere a už neuvolní..Mám tedy dvě otázky: 1.kde na disku C najdu soubory které se mi tam rozbalily (nemohu je najít), 2:jak správně rozbalit na D: soubory, aby mě to nevyužívalo i kapacitu na disku C:..Děkuji za trpělivost :) Jirka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ReHu před 3290 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

  1. stáhni a nainstaluj si CCleaner ( https://www.pi­riform.com/ccle­aner ), spusť jej (ponech v defaultním nastavení) a spusť čištění – velmi pravděpodobně máš ´zaneřáděné´ tempy (nejen z pokusů o rozbalení archivu), Ccleaner je promázne
  2. nastav si tempy (i) na D: (nepíšeš systém, takže ´někde okolo´ – Tento počítač, pravým, z menu Vlastnosti, Upřesnit, Proměnné prostředí)
  3. pokud budeš mít i nadále málo místa na disku (discích), buďto něco nepotřebného promázni a nebo přidej disk

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?teatree Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
postcd

winrar dočasné soubory: google „winrar temporary files where“

nalezeno:
Winrar extracts the archives to
C:\Documents and Settings\<user_na­me>\Local Settings\Temp (Windows XP)
C:\Users\<user_na­me>\AppData\Lo­cal\Temp (Windows Vista/7)

a zde také zajímavý obrázek: https://i.stac­k.imgur.com/cqYS­w.png

restart počítače by třeba také mohl nějaké dočasné soubory odstranit, a nebo použít program ccleaner, který to umí smazat.

jinak já extrahuji pomocí pravého tlačítka myši, tedy do stejné složky, pravé tlačítko a volbu pro rozbalení.

a nebo přetažení pomocí pravého tlačítka myši do složky například jiného disku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
teatree

Kluci díky za rychlé odpovědi, vše už teď, díky vám, funguje perfektně. Díky a pěkný den ;) J.

před 3290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉
Tak hlavně ať to funguje a funguje dlouho…
😉

před 3290 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek