dust8

Jak správně restaurovat obraz?

Nejlepší odpověď
Drap

Liší se to podle podkladu, použitých barev, stavu malby a daného historického období. Neni na to universální postup

Další odpovědi
cukrar

To pozná odborník, Vy jste odborník na pokládání dotazů, oni na restaurování .

Kepler

To by ses musel zeptat restaurátorů. Není to žádná sranda a je to mravenčí práce.

Emefej

Svěřit to odborníkům. Tady se z tebe restaurátor nestane.

elkon

K tomu je potřeba patřičné vzdělání. Není to žádná sranda. Proto jsou také tyto práce značně drahé.