Ukulele

Jak správně „promazat“ větrák u grafické karty počítače?

Hrozně mi vrčí větrák u grafické karty a napadlo mě, že by mohlo pomoci promazání, ale nevím jak a kde nejlépe větrák promazat.

A další otázka, jestli je potřeba onen větrák viděl z grafické karty, jelikož zjištuju, že nevím jak, jelikož jsou tam čtyři šroubky, ale ty za boha nejdou vyšroubovat a vlastně ani nevím, jestli bych si tím nějak pomohl ..

Odpovědi
anonym

  1. Očisti větrák od prachu
  2. Zkus použít silikonový sprej.
  3. Efekt nebude trvalý-přemýšlej o koupi nového větráčku, jiném způsobu chlazení-pasiv nebo o nové kartě.